Halka 1.Bölüm 4. Fragmanı

Halka 1.Bölüm 4. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Halka dizisinin ilk bölümü 15 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Halka bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/v3m5l

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

İki genç adam, birbirinden farklı iki insan, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşırlar. Uzakta kalan ve peşlerini bırakmayan bir geçmişin ardına düşerler. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını sorarlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu bir hayatın içinde sürüklenirler. Adını bilmedikleri, dehşetli yüzünü günbegün tanıdıkları Halka’yla karşı karşıya gelirler. Halka, gün yüzüne çıkmayan tekinsiz bir suç örgütü. Güç ve paranın olduğu her yerde perde arkasında kendini hissettiren, onlara yön veren kanundışı bir oluşum. Adaletin ve mafyanın içinde gezinen, başarmak için her yolu deneyen bir şantaj ağı. Halka, dur durak bilmeyen bir serüvenin, bu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan iki gencin hikâyesi. Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı.

3 Yorum Var

 1. Nihal

  3 Ocak 2019 - 10:35

  Bence Hande, Melisa Pamuk ve Leyla Tanlar en guzel oyunculardan biri çok guzeller üçüde

 2. Slm

  3 Ocak 2019 - 08:41

  Güzel diziye benziyo ama sırf şu itici kızdan dolayı izlemeyebilirim 🙃 adınıda unuttum anam😂 muratın sevgilisi

 3. Anonim

  3 Ocak 2019 - 07:44

  Izlicem mutlaka kadro çok iyi bence. Handeye laf edenler var ama bence partneri ile arasında uyum elektrik iyi bence şuan. Ki dizilerin asıl tutma sebebine çok etkisi var bu durumun. Mesela icerdede Çağatay ve araş ikilisi uyumu iyiydi aside demir ve asi VS vs bence tutacak bu dizi

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.